Ślubne reportaże i fotoreportaże

Trudno sobie wyobrazić Parę Młodą, która nie chciałaby mieć pamiątki opowiadającej o najważniejszym dniu jej życia. Pokazanej minuta po minucie fotograficznej opowieści przekazującej wszystkie emocje, wyjątkowe chwile i towarzyszące im uczucia. Taki właśnie jest reportaż ślubny w moim wykonaniu. Nudne i sztampowe zdjęcia są nie w moim stylu. Fotografie powstające w obiektywie mojego aparatu są niepozowane i nieplanowane, i patrząc na nie mamy wrażenie, jakbyśmy byli uczestnikami wydarzenia.

W trakcie pracy nad zdjęciami staram się być niewidzialny, a jednocześnie stać na tyle blisko, aby uchwycić dla Was każdą chwilę. Staram się być gdzieś z boku, żeby nie przeszkadzać w Waszym dniu, a jednocześnie znajdować się w centrum wydarzeń, by zatrzymać w obiektywie wszystkie ważne momenty.

Dla mnie fotoreportaż ślubny to niezakłócony zapis wydarzeń, zachowań, kadrowanie emocji i wzruszeń. Co nie oznacza, że nie wykonamy podczas tego dnia zdjęć grupowych i indywidualnych rodzinnych, aby pamiątkę mieli wszyscy.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą ze mną, i chcielibyście się przekonać, jak wygląda reportaż ze ślubu w moim wykonaniu, to zapraszam do galerii, gdzie znajdziecie po 50 kadrów z wybranych uroczystości.

Zapraszam do galerii gdzie znajdziecie po 50 kadrów z wybranych ślubów  wesel.

KONTAKT

JEŚLI CHCECIE ABYM TO JA UWIECZNIŁ WASZ ŚLUB