Albumy ślubne

Uroczystość zawarcia związku małżeńskiego się dawno odbyła, powiedzieliście sobie sakramentalne „tak”, tworzycie szczęśliwą Młodą Parę … i co dalej? Teraz z pewnością oczekujecie na perfekcyjnie dopracowane pod każdym szczegółem fotografie z tego wyjątkowego dnia. I zastanawiacie się, w jakiej formie je zamówić i do czego je włożyć lub wkleić?

Album na zdjęcia ślubne wklejane, wersja tradycyjna lub książka to jedne z form w jakiej możecie otrzymać ode mnie swoje fotografie. Przygotowałem dla swoich Par kilka propozycji, zróżnicowanych pod względem ilości i grubości stron oraz mnogości papieru użytego to wydruków. Wszystko to zamknięte elegancką okładką z najwyższej jakości eko skóry lub tkaniny. Każdy użyty materiał gwarantuje zadowolenie Młodej Pary korzystającej z moich usług. Albumy ślubne sprawią przyjemność nie tylko Wam, ale również Waszym bliskim. Zdjęcia z tego najważniejszego dnia oprawione w gustowną obwolutę będą doskonałą pamiątką dla bliskich Wam osób.

Dzięki bogatemu wzornictwu z pewnością znajdziecie wśród moich propozycji idealny album na zdjęcia ślubne, zarówno z wklejanymi fotografiami, jak i w formie personalizowanej książki. Możecie być pewni, że dopracuję projekt specjalnie pod Was.

KONTAKT

JEŚLI CHCECIE ABYM TO JA UWIECZNIŁ WASZ ŚLUB